Pamoka su policijos pareigūne

Rugsėjo 19 dienos rytas mūsų mokyklos 1 ir 2 klasių mokiniams  prasidėjo gana neįprastai, kadangi pamoką vedė  ne mokytoja, bet policijos pareigūnė. Pamokos metu vaikai susipažino su pareigūne Aušra, kuri papasakojo apie savo darbą, pareigūno profesijos svarbą. Pagrindinis pamokos tikslas – supažindinti, o kai  kuriems vaikams pasikartoti saugaus eismo, saugaus elgesio taisykles.  Pamokos metu vienas pirmokas, kuris  buvo išrinktas policijos pareigūnės pagalbininku, pasipuošė ryškiaspalve liemene ir padėjo pareigūnei demonstruoti vaizdinę medžiagą. Po pamokos vaikai atsakė į pareigūnės klausimus, diskutavo kartu su auklėtoja apie gautą informaciją, džiaugėsi pareigūnės padovanotais atšvaitais.

Socialinė pedagogė Loreta Martynaitienė