Spalis – mokyklų bibliotekų mėnesis

Laikas bėga labai greitai. Už lango jau spalis, gražūs pageltę medžių apdarai, nuo lietaus pažliugę takai  takeliai ir vis tamsesni vakarai. Gera knyga rankose tuos vakarus gali paversti švente, tikru malonumu, džiaugsmu, atrandant kažką naujo. Rusų klasikas A.S. Puškinas sakė: „Skaitymas – štai geriausias mokymasis. Sekti didžio žmogaus mintis – visų įdomiausias mokslas.“

Mokyklos biblioteka – geriausias pagalbininkas surasti tas didžių žmonių mintis, todėl laukiame visų, mažų ir paūgėjusių, rinktis ir skaityti, aptarti ir piešti, o kartais gal  tik pavartyti knygų.

Mūsų mokyklos mokiniai, sekę didžių žmonių mintis, siūlo ir kitiems paskaityti jiems patikusias knygas. Jų patarimus galite rasti stende prie bibliotekos.

Bibliotekininkė V. Puodžiukaitienė