C:\Users\admin\Desktop\islmonthlarge.jpg   TARPTAUTINIS KNYGŲ SKIRTUKŲ MAINŲ PROJEKTAS

Šių metų spalio mėnesį ISLM vėl pasiūlė viso pasaulio mokyklų bibliotekoms įsijungti į bendrus tarptautinius projektus. Ne viena mūsų rajono mokykla jau dalyvavo skirtukų mainų projekte. Jame dalyvaujančios mokyklos registruojasi naudodamosi internetinėmis registracijos skaičiuoklėmis ir joms priskiriami partneriai iš kitų prisiregistravusių šalių. Tada mokiniai gamina įvairius knygų skirtukus ir juos siunčia paštu  šalies – partnerės vaikams. Šių metų šūkis: Junkimės. Svajokime. Keiskimės.

Šiemet ir mūsų mokyklos biblioteka nutarė  dalyvauti šiame tarptautiniame projekte. Žinoma, be mokytojos Onos Šimatonienės pagalbos būtų sunku tai padaryti. Dalyvauja mūsų mokyklos penktokai ir šeštokai, o savo sukurtus skirtukus siųsime į Portugaliją.

Labai norėtųsi, kad mokiniai ne tik nupieštų skirtukus, bet ir pasidomėtų partnerių šalies istorija, papročiais, tradicijomis.

Bibliotekininkė V. Puodžiukaitienė