Spalio 25 dieną mokyklos laiptinė nušvito pirmokų, antrokų ir jų tėvelių gamintais žibintais iš moliūgų. Ketvirtadienio popietę mūsų klasė virto ,,Kūrybinėmis dirbtuvėmis.'' Į klasę rinkosi vaikai, jų mamos ir tėčiai. Kiekvienas jų atėjo nešini įvairaus dydžio ir formų moliūgai,. kai kurie turėjo ir po keletą moliūgų.

Pakalbėję apie šios šventės kilmę, tradicijas ir vaikų žaidimus, ėmėmės darbo. Sunkiausia buvo nuspręsti, kokį žibintą gaminti, kaip vidų išskaptuoti. Dalijomės įrankiais, patarimais, pagalba.

Žibintai  pavyko.

Dėkojame tėveliams, kad visuomet randa laiko su mumis padirbėti, kurti ir džiaugtis.

Mokytoja Jūratė Puidienė