Rudenėlio rūbas

Šių metų spalio 18 d. „Zuikučių“ grupėje vyko rudenėlio šventė – ,,Rudenėlio rūbas“. Tėveliai su vaikučiais dvi savaites kūrė Rudenėlio rūbą. Auklėtojos siekė, kad namuose vaikai su tėveliais pabūtų kartu, bendrautų ir bendradarbiautų bei ugdytų  vaiko kūrybiškumą. Juk taip gera būti ir kurti kartu.

Šventės pradžioje auklėtoja Bernadeta pakvietė visus tėvelius ir vaikučius trumpam nurimti ir paklausyti ramios rudens muzikos ir žymių žmonių minčių apie rudenį.

Šventėje „ Zuikučiai“ su auklėtojomis paruošė muzikinę programą -  10 dainelių ir 2 šokius. Auklėtoja Irena padeklamavo eilėraštį apie daržoves ir vaikus supažindino su jomis rodydama vaikams daržovę, apie kurią kalbama. Vaikų klausinėjo, į kokias daržoves auklėtojos panašios, kuo išskirtinis ruduo.

Po kelių muzikinių pasirodymų auklėtoja Bernadeta perskaitė Dėdės Rudenėlio laišką, adresuotą „Zuikučių“ tėveliams, kuriame buvo  užduotis tėvams – suvaidinti pasaką „Ropė“.

Tėveliams užduotis puikiai pavyko, o vaikams buvo be galo linksma žiūrėti į vaidinančius tėvelius.

Auklėtojos apdovanojo kiekvieną vaiką padėkos raštu už dalyvavimą ir pasiruošimą šventei. G. Makūnaitei įteiktas padėkos raštas už dalyvavimą  respublikiniame konkurse „Mano geriausios atostogos“, kurį organizavo Alytaus l/d „ Obelėlė“.

Pasidalinę džiaugsmu, tęsėme muzikinę programą,  kviesdami ir tėvelius kartu  pajudėti. Šventę užbaigėmė pokalbiais ir įspūdžais prie kavos ir arbatos puodelių.

,,Zuikučių“ grupės auklėtoja Bernadeta