7-8 klasių anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas

Sausio 16d. Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje vyko 7-8 klasių anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas „The Climate Crisis that Threatens Homo Sapiens: What is it Possible to Do?“ (Klimato grėsmė žmonijai. Ką įmanoma padaryti?) Mokiniai šia tema turėjo pakalbėti tris minutes, aptarti įžvelgiamas problemas bei siūlyti galimus problemų sprendimus.

Nors konkurse buvo kviečiamos dalyvauti visos Šakių rajono mokyklos, varžėsi  Griškabūdžio gimnazijos 8-os klasės mokinė Greta Bakytė (mokytoja Indrė Krukienė), Lekėčių mokyklos daugiafunkcio centro 8-os kl. mokinys Adomas Skeisgiela (mokytoja Justina Matonienė), Slavikų pagrindinės mokyklos 8-os kl. mokinė Skaiva Balsaitytė (mokytoja Sigita Mikelionienė) ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos 7-os kl. mokiniai: Tautvydas Endriukaitis, Vesta Jurkšaitytė, Ema Puidokaitė, Lėja Mykolaitytė ir 8-os kl. mokinys Arnoldas Jančius (mokytoja Vilija Leveckytė).

Ačiū dalyvavusiems už gražias, išsamias kalbas, turtingą žodyną bei išradingumą.

Mokytoja Vilija Leveckytė