Šakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras, Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių r. sav., el.paštas: rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt,  tel. 8-668-77698

procentai

102412
Šiandien
Vakar
126
285
Jūsų IP: 172.31.28.20
2020-08-05

Patyčių dėžutė

Vienybėje - galybė! 

Paskutinio skambučio šventė

Birželio penktąją Lekėčių mokykloje - daugiafunkciame centre vyko Paskutinio skambučio šventė dešimtokams. Pavaduotoja Rasa Kaukienė, moderavusi renginį, pabrėžė, jog susirinkome į tradicinę šventę netradicinėmis aplinkybėmis. Šventę sveikinimo žodžiu pradėjo mokyklos direktorė Lilija Liutvinienė: ,,Jūs, dešimtokai, esate neeilinė laida: per mūsų darbo metus tokių Paskutinių skambučių  nebuvo. Ir jūsų laida istorinė, nes joje vien vaikinai.” Direktorė dešimtokams palinkėjo, kad gyvenimo kelias kiekvieną nuvestų ten, kur norisi būti, ir prašė nepamiršti, iš kurios žemės yra kilę. Dešimtokus sveikino ir jų pirmoji mokytoja Laima Plėšikaitienė, kuri iššaugojo vaikinų pirmuosius piešinėlius ir laiškus, kuriuos rašė būdami ketvirtokai. Pirmoji mokytoja padovanojo dešimtokams puodelius su mokinių vardais ir užrašu ,,Paskutinis skambutis”. Šiųmečiai pirmokai irgi pasveikino dešimtokus, tik jų linkėjimus perdavė mokytoja Jūratė Puidienė. Devintokai prakalbo atsisveikindami eilėmis: ,,Kaip pavasarį tirpstantis sniegas,/Kaip negrįžtantis aidas dainos,/ Taip tos klasėje praleistos dienos/ Nebegrįš nebegrįš niekados.”

Dešimtokų auklėtoja Dalė Sutkuvienė sakė, kad visąlaik mokė savuosius auklėtinius stebuklingo žodžio, kuris atveria kiekvienas duris, o gyvenime daro stebuklus. Tas žodis AČIŪ sušildo tiek, kiek negali sušildyti saulė. Ir šią atsisveikinimo dieną auklėtoja dėkojo iš širdies į širdį, o ne virtualiai ir padovanojo atsisveikinimo dovanėles.

Mielas ir prasmingas buvo ir dešimtokų žodis mokytojams: jie teigė, kad mokytojui sustoti nevalia, pavargti nevalia, ir skyrė mokytojams dainą ,,Ačiū Jums už Jūsų meilę…” Tradiciškai dešimtokai išdalino savo palikimą: devintokai mokyklos rakto laukė labiausiai. Renginį baigė pavaduotoja Rasa Kaukienė prasmingomis R. Skučaitės eilėmis:

Prisiminki –
Ramiai, iš lėto:
Buvo šaukta –
Buvo tylėta…
Buvo verta –
Buvo neverta
Buvo juoktasi –

Buvo verkta
Buvo kaltinta –
Buvo atleista…
Taip juokinga, graudu ir keista…
Kas išlieka? Kodėl išlieka?

Mokyklos informacija

Go to top