Šakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras, Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių r. sav., el.paštas: rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt,  tel. 8-668-77698

procentai

Šiandien
Vakar
Jūsų IP: 172.31.28.20
2020-08-05

Patyčių dėžutė

Vienybėje - galybė!

In memoriam LINAS ADOMAITIS

PEDAGOGAS, ILGAMETIS MOKYKLOS DIREKTORIUS

1959-2020

Vėjas perplėšė dieną

Ir uždarė duris,

Už kurių liko viltys ir godos.

O Tau švietus žvaigždė

Tarsi žvakė be garso užgeso...

Didžiulis liūdesys nulenkė mūsų, Lekėčių mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės, galvas. Liepos 23 dieną, eidamas 62-uosius metus, staiga mirė buvęs ilgametis direktorius Linas Adomaitis.

Netikėta mirtis sukrėtė visą mokyklos bendruomenę, Lekėčių miestelio gyventojus ir visus, pažinojusius šį žmogų. Iš gyvenimo išėjo doras, sąžiningas, tolerantiškas žmogus, visus savo darbingiausius metus atidavęs Lekėčių mokyklai ir gimtam kraštui.

Linas Adomaitis gimė 1959 m. gegužės 1 d. Lekėčiuose. Čia baigė vidurinę, kuriai ilgus metus vadovavo jo tėtis Algirdas Adomaitis. Vėliau L. Adomaitis studijavo tuometiniame VVPI, o baigęs studijas grįžo dirbti į Lekėčių vidurinę mokyklą, sukūrė šeimą,  dirbo prailgintos dienos grupės auklėtoju, vėliau mokiniams dėstė technologijas ir geografiją. Nuo 1990 m. rugsėjo 1 d. tapo mokyklos direktoriumi ir vadovavo mokyklai iki 2020 m. sausio 1 d.

Linui Adomaičiui vadovaujant mokykla keitėsi, Lekėčių mokykloje – daugiafunkciame centre atidaryta ikimokyklinio ugdymo grupė ir pradėti mokyklos renovacijos darbai, mokyklos sporto salė pritaikyta kultūrinei veiklai. Direktorius už ilgametį darbą apdovanotas Šakių r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Padėkos raštais.

Išlydime Anapilin gerą, darbštų, santūrų ir jautrų žmogų. Per anksti... Oi, kaip per anksti... Deja, likimas suskaičiavo tiek... Daugeliui kolegų Linas buvo  santūrumo ir pakantumo pavyzdys, visada pasiruošęs padėti. Dėkojame lemčiai, kad buvome ir dirbome greta jo. Sunku susitaikyti su šia netektimi. Nuoširdžiai užjaučiame žmoną Violetą, dukrą Ugnę, seserį Algę bei kitus artimuosius netekus mylimo žmogaus.

Amžinajam kely rimsta vėjas,

Paukščiai sulesa skausmo šukes.

Ir ramybės sparnais Tavo sielą apgaubia.

Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomenė