Ekskursija į Kauną

Spalio 7 dieną mes, šeštokai, nusprendėme nuvykti į Kauną. Iš pradžių aplankėme Vytauto Didžiojo karo muziejų. Čia sužinojome, kas yra Šaltasis karas. Gavome užduotį - kuo greičiau išimti ir įdėti kulkas į automatus. Turėjome galimybę apžiūrėti automatus ir pasimatuoti šalmus.  Po veiklos karo muziejuje mes, šeštos klasės mokiniai ir mūsų auklėtoja Rasa Kaukienė, važiavome į batutų parką. Kai kuriems mokiniams apsilankymas batutų parke buvo pirmas, o kitiems – ne, tačiau kiekvienas galėjo užsiimti smagia veikla. Kas norėjo pailsėti po šokinėjimo ant batutų ar šokinėjimo į kubus, laisvai galėjo atsipalaiduoti masažo kėdėje, pažaisti stalo žaidimą ,,Oro ritulys” arba išmėginti savo jėgas prie ,,kriaušės”! Po valandos pramogavimo šiame batutų parke buvome pavargę, tačiau nė vienas šia ekskursija nenusivylė!

Už ekskursiją dėkojame mūsų auklėtojai Rasai Kaukienei!

Deimantė Rudžionytė

Lukrecija Burdulytė