„Aukso paukštė“ Lekėčiuose

Graži tradicija - kiekvieną pavasarį iš  Nacionalinio kultūros centro po Lietuvą išskrenda būrys paukščių ir ne bet kokių, o „Aukso paukščių“. Juk Lietuvoje yra labai  daug talentingų žmonių, kolektyvų ir meno kūrėjų, mylinčių savo kraštą ir skleidžiančių gėrį. Džiaugiuosi, jog 2020-ųjų prestižinis apdovanojimas  „Geriausias suaugusiųjų mėgėjų teatras ir vadovas“ įteikiamas mūsų centro teatrui ir jo vadovei Vaidai.

Toks apdovanojimas – didelė garbė, pripažinimas, paskatinimas teatrui, tai patvirtinimas, kad Lekėčių mėgėjų teatras yra tarp geriausių mėgėjų teatrų Lietuvoje. Tai tarsi Oskaras – didžiulis įvertinimas ne tik kolektyvui, bet ir jo vadovei, miesteliui, savivaldybei.

Mieli teatralai, mūsų entuziastai, būkite visi sveiki ir niekad nenuleiskite sparnų. Dirbkit, svajokit, kurkit. Gaudykit paukštes. Iš visos širdies sveikinu šią reikšmingą dieną ir gailiuosi negalėdama būti kartu su Jumis.

Ačiū, kad esate. Mylime jus visus.  Skriskite „Aukso paukštės“ pakylėti ir būkite dideli.

Lekėčių mokyklos- daugiafunkcio centro direktorė Lilija Liutvinienė