Edukacinė kelionė

Rugsėjo 24 dieną 5 ir 6 klasės mokiniai išvyko į edukacinę kelionę. Aplankėme Kauno marių regioninio parko lankytojų centrą. Čia  pristatomos unikalios parko vertybės ir lankymo galimybės. Pagrindinis ekspozicijos akcentas – maketas, ant kurio projektuojamas vaizdas tarsi laiko mašina nukelia į tolimą praeitį: išvydome,  kaip traukėsi paskutinis ledynas, kaip formavosi Nemunas ir jo slėnis, kaip galiausiai jis virto Kauno mariomis. Gamtos bičiuliai  galėjo  atidžiau susipažinti su išskirtiniais parko paukščiais, augalais ir gyvūnais. Labai sužavėjo lankytojų centro aplinka, kur apžiūrėjom „lizdą", vabalų viešbutį, „Paukščių restoraną".

Po to vyko edukacinis užsiėmimas „Ežiukas ir jo namai“. Labai daug informacijos gavome apie ežio gyvenimą, jo mitybą, svarbą ekosistemoje, žiemos miegą.  Visi kartu mokėmės statyti ežiui namelį žiemos miegui. Tai nesudėtinga, o ežiukams tai labai naudinga, nes vis mažiau lieka tinkamų teritorijų  jiems įsikurti. Po užsiėmimo dar aplankėme Kauno marias, Pažaislio vienuolyną ir Aleksoto apžvalgos aikštelę. Nors oras nelepino, bet namo grįžome puikios nuotaikos.

Mokytojos  L.Petrauskienė ir R.Krikštopaitienė