Kelionės į Ispaniją pristatymas mokiniams

Lapkričio 16 dieną 8-10 klasių mokiniai Dovydas Kučiauskas, Martynas Dailidė, Rokas Karušis pasidalino įspūdžiais apie kelionę į Ispaniją, Alikantės miestelį,  su mūsų mokyklos mokiniais. Jie paruošė skaidres su nuotraukomis ir kiekvienas papasakojo apie dviejų dienų veiklas Ispanijoje.

Taip pat papasakojo, kokios veiklos jiems labiausiai patiko, koks maistas padarė įspūdį, kaip sekėsi bendrauti su mokiniais iš kitų šalių.  Pabaigoje visi sutartinai pabrėžė, kad  buvo pagilintos anglų kalbos žinios ir patobulinta bendravimo kultūra.

Projekto dalyvė mokytoja Gintarė Pocevičienė