Ugdymas karjerai pradinių klasių mokiniams

Lapkričio 18 dieną Lekėčių ambulatorijos gydytoja odontologė Justina Valaikienė nuotoliniu būdu susitiko su mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniais.

Odontologė papasakojo, kodėl būdama dar maža mergaitė apsisprendė  būti dantų gydytoja. Ji papasakojo, kokioje mokslo įstaigoje galima įgyti šią profesiją ir kiek metų trunka mokslas. Apsižvalgius po odontologo kabinetą, vaikams buvo parodyta, kaip taisomas dantukas (tarsi plastilinu užlipinama dantuke esanti skylutė). Gydytoja taip pat priminė vaikams, kaip taisyklingai valyti dantukus, ir atsakė į mažųjų užduotus klausimus.

Smagu buvo girdėti, jog kai kurie mūsų pradinukai ateityje norėtų būti gydytojais odontologais.

Mokytoja  Rasa Kaukienė