TARPTAUTINIS KNYGŲ SKIRTUKŲ PROJEKTAS

Jau ketvirti metai mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja mokyklų bibliotekų mėnesiui skirtame Tarptautiniame knygų skirtukų projekte. Esame  gaminę ir siuntę skirtukus į Slovakiją, Slovėniją ir Portugaliją. Iš šių šalių ir patys gavome skirtukų. Šiemet mūsų partneriais tapo moksleiviai iš Rusijos, iš Sevostopolio miesto.  Advento pradžioje į biblioteką atskubėjo  trečios ir ketvirtos klasės mokiniai su savo mokytoja Jūrate Puidiene.

Pirmiausia vaikai susipažino su Rusija, sužinojo, kad tai didžiausia pasaulio valstybė, išsiaiškino vėliavos spalvų reikšmę, apžiūrėjo rusiškus suvenyrus.  Po to nuoširdžiai gamino skirtukus. Skirtukai pasipuošė Lietuvos ir Rusijos vėliavomis, įvairiais ornamentais, net kalėdiniais palinkėjimais.

Labai džiugu matyti, kad mūsų mokyklos mokiniai linkę nuoširdžiai bendrauti ir parodyti, ką jau išmoko ir sužinojo.

Bibliotekos darbuotoja Vilija Puodžiukaitienė