Vasario 16 - osios paminėjimas

273059119 646431989809050 1901279359288493174 nŠiemet Vasario 16-oji  bus mokinių atostogų laikotarpiu, todėl šią gražią datą nutarta paminėti šiek tiek anksčiau, kol dar į mokyklą renkasi ir mokiniai, ir mokytojai.

Renginys prasidėjo praėjusių mokslo metų nuotolinio mokymosi metu Gabijos Bastytės įrašyta ir atsiųsta Ingos Šeduikienės daina „Nupiešiu Lietuvą“. Mokyklos direktorė Lilija Liutvinienė trumpai priminė Vasario 16 - osios prasmę ir reikšmę mūsų šaliai ir visiems jos žmonėms, palinkėjo vaikams gražiais darbais prisidėti prie Lietuvos nepriklausomybės saugojimo.

Septintos klasės mergaitės Urtė Bereckytė, Greta Orintaitė ir Gabrielė Goštautaitė kalbėjo apie tai, kad Lietuva – tai mūsų visų pareiga ir atsakomybė ir kreipėsi į šventės dalyvius Justino Marcinkevičiaus žodžiais „ O kas gi tu esi, Tėvyne...?“ Į šį klausimą atsakė visų  klasių mokinai ir, užrašę atsakymo žodžius ant trispalvių širdelių,  prisegė jas ant simbolinio Lietuvos žemėlapio. Po to vėl buvo peržiūrimi praėjusių mokslo metų nuotolinio mokymosi metu paruošti moksleivių darbai „Pusryčiai Lietuvai“ ir „Sportuoju Lietuvai“. Renginys baigėsi vaikų atliekama L.Vilkončiaus daina „Mano vardas Lietuva“ ir jungtine moksleivių ir mokytojų dainuojama G.Paškevičiaus daina „Mano kraštas“.

Smagu, kad renginio paruošime dalyvavo visa mokyklos bendruomenė ir jai talkino kultūros renginių organizatorė Milda Ratomskienė.