UŽGAVĖNĖS

viber image 2022 03 04 19 24 04 153Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prišaukti pavasarį. Ir nors už lango žiemos seniai jau nematyti, mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojos Jūratės Puidienės, neužmiršo šios tradicijos. Visas būrys persirengėlių garsiai šūkaudami ir varydami lauk visą blogį per ilgąją pertrauką sugriuvo į mokytojų kambarį. Čia  įžvalgios čigonės taikliai apibūdino mokytojų dabartį 😊 ir išbūrė ateitį – labai turtingą ir kupiną meilės😊. Neapsieita ir be „egzaminavimo“ – teko atsakyti į klausimus, susijusius su Užgavėnių tradicijomis. O kokios gi Užgavėnės be blynų ir gero linkinčių burtų? Pavaišinę skaniais blynais ir visą mokytojų kambarį pribarstę grikių (kad visi metai būtų skalsūs), mūsų šaunieji persirengėliai patraukė toliau savais keliais.

Dėkojame jiems ir mokytojai, kad ir šiuo sunkiu periodu puoselėja tradicijas.