Įdomi edukacija ne tik mokiniams

montesori2Balandžio 29 penktos ir šeštos klasės mokiniai aplankė Lietuvos švietimo istorijos muziejų Kaune. Moksleiviai pasirinko  užsiėmimą „Padėk man padaryti pačiam“ , kuris  demonstruoja metodiniu pagrindu pasirinktą technologišką, apgalvotą ir tikslingą  M.Montessori ugdymo sistemą.  Edukacijos metu moksleiviai gavo daug kūrybinių užduočių, kurios siejasi su mokykloje mokomais dalykais. Visos edukacijos metu naudojamos priemonės yra tikslingai parinktos ir paruoštos kūrybiniam procesui skatinti. Mokiniai labai prasmingai praleido visą edukacijos laiką. M. Montesori sukurtos užduotys ir priemonės sudomino ir lydinčias mokytojas, kurios pasisėmė naujų idėjų.

Antroji kelionės dalis buvo ne mažiau smagi. Moksleiviai Akropolyje pasirinko žiūrėti 2022 metų filmą „Ežiukas Sonic 2“.

Mokyklos inf.