Rajoninė mokyklų bibliotekų garsinio skaitymo šventė, skirta Sūduvos metams

04Gegužės pradžioje jau antrą kartą Šakiuose Lingio parke renkasi mokyklų bibliotekų skaitytojai į garsinio skaitymo šventę. Covido karantinas praėjusiais metais sutrukdė, bet šiemet, norėdami paminėti Sūduvos metus, mokyklų bibliotekininkai mokinius vėl pakvietė draugėn ir pasiūlė  susipažinti su savo krašto rašytojų kūriniais.

Mes – lekėtiškiai - pasirinkom ištraukas iš Antano Šilingo knygos „Mūsų mamutė“. Skaitėm mūsų krašte girdėtas ir užrašytas įdomias istorijas. Patiems buvo smalsu jas sužinoti ir, tikimės, patiko klausantiems kitų mokyklų moksleiviams. O klausėsi mūsų istorijų Plokščių, Lukšių, Gelgaudiškio, Kriūkų, Griškabūdžio, Kidulių ir Šakių mokyklų bei gimnazijų moksleiviai.

Vykdami į skaitymo šventę, sukūrėm mokyklos bibliotekos herbą, emblemas, kurios puošė mus šventės metu. Perskaičius ir išklausius visus tekstus, smagiai pasivaišinom , nusifotografavom. Šventė buvo smagi: įdomios knygų ištraukos,  geras oras, seni ir nauji pažįstami žmonės. O dar ir saldainių dovanų gavom! Tikimės, kad kitais metais bus dar kažkas naujo.

Bibliotekos darbuotoja Vilija Puodžiukaitienė