„Erasmus+“ programos  KA2 strateginių partnerysčių projekte „Active, Attractive And Interactive eU Mathematics“–

tarptautinis projektas, kuriame dalyvavo  8 šalys,veikla vyko 2015 – 2017 m.m

Projektas ,,Aktyvi, patraukli, interaktyvi matematika ES”

Lekėčių mokykla dalyvauja tarptautiniame Erazmus+ projekte „Aktyvi, patraukli, interaktyvi matematika Europos sąjungoje“, kurio trukmė – dveji metai (2015-09-01 – 2017-09-01). Kai buvo kuriamas projektas, partneriai išreiškė norą susipažinti su Europos Bendrijos prioritetais ir reikalavimais: naujoviškų mokymo metodų skatinimas technologijų gausioje aplinkoje, ypač mokantis matematikos, mokomųjų šaltinių plėtros ir prieinamumo stiprinimas, mokymo kokybės gerinimas naudojantis skaitmenine integracija ir gerosios patirties skatinimas Europos kontekste. Projekto tikslai - motyvuoti mokytojus dalintis patirtimi ir suteikti jiems pasitikėjimo kurti savo mokiniams interaktyvųjį mokymą ir mokymąsi klasėje bei suteikti galimybę darbuotojams domėtis kitomis švietimo sistemomis, pasidalinti gerąja patirtimi, skatinti nuolatinį mokytojų profesinį tobulėjimą.

Projekto veiklose dalyvaus 70 mokyklų darbuotojų ir 590 mokinių nuo 13 iki 19 metų amžiaus. Partneriai planuoja sukurti elektroninę mokymosi platformą, skirtą mokiniams bei mokytojams, elektroninę knygą, kurioje bus pateikti pamokų bei renginių planai, o visa projekto medžiaga dedama specialiame Youtube kanale. Projekto veikloje numatytas 5 dienų mokytojų seminaras, kurio metu bus mokoma dirbti su nauja elektronine platforma Talino Kristine gimnazijoje. Projekto organizatorė ir koordinatorė yra SOU „Sveti Sedmochislenitsi“ gimnazija iš Bulgarijos. Projekte dalyvauja mokyklos ir gimnazijos iš Kroatijos, Estijos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos, Portugalijos, Ispanijos bei Lietuvos.

Spalio 12-16 dienomis vyko pirmasis projekto partnerių susitikimas Bulgarijoje, Targoviste miesto gimnazijoje. Susitikime dalyvavo Lekėčių mokyklos mokytojos Rimanta Poderytė ir Rūta Krikštopaitienė, kurios vykdo šį projektą. Antroji tarptautinio projekto partnerių sąšauka vyks balandžio mėnesį Lekėčių mokykloje.

Lekėčių  mokyklos mokytoja

R. Krikštopaitiene