Šakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras, Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių r. sav., el.paštas: rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt,  tel. 8-668-77698

procentai

102480
Šiandien
Vakar
194
285
Jūsų IP: 172.31.28.20
2020-08-05

Patyčių dėžutė

Vienybėje - galybė! 

 2019/2020 mokslo metų  autobusų grafikas

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 1.   (Wolksvagen crafter JHU 340)

 Lekėčiai – Jančiai – Novaraistis – Puskunigiai - Lekėčiai (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Lekėčiai

6.40

Jančių k. I (Bitinaičių sodyba)

6.50

Jančių k. II  (Stankevičiaus sodyba)

7.00

Jančiai III (Juočiūno sodyba)

7.15

Šilagiris  (Kelias į Šilagirio girininkiją)

7.20

Novaraistis  (daugiaaukštis namas)

7.35

Puskunigiai (Adomaičių sodyba)

7.50

Lekėčių kaimas (autobusų sustojimas)

7.55

Lekėčiai (mokykla)

8.00

  Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 2. (Wolksvagen crafter JHU 340)

 Lekėčiai – Jančiai - Lekėčiai  (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Lekėčiai (mokykla)

14.00

Lekėčių k. ( autobusų sustojimas)

14.10

Šilagiris (Kelias į Šilagirio girininkiją)

14.15

Jančių k. (Juočiūno sodyba)

14.20

Jančių k. II (Stankevičiaus sodyba)

14.35

Jančių k. (Bitinaičių sodyba)

14.50

Lekėčiai (mokykla)

15.00

  Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 3 (Wolksvagen crafter JHU 340)

 Lekėčiai – Novaraistis – Puskunigiai – Lekėčiai

Sustojimas

Laikas

Lekėčiai (mokykla)

15.00

Novaraistis

15.20

Puskunigiai (Adomaičių sodyba)

15.40

Lekėčiai

15.55

  Seniūnijos autobuso maršrutas Nr. 1 (IVECO JCD 140)

 Pavilkijys-Lekėčiai-Vincentava-Pavilkijys (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Pavilkijys (Laukaičių sodyba)

6.55

Mockynė (Prie vartų)

7.00

Kretkampis (prie kapinių)

7.05

Mikytai (Pavėsinė)

7.10

Šėtijai (Sankryža)

7.15

Tirmėnai (Autobusų sustojimas)

7.20

Kretkampio kaimas (Prie Bakšių sodybos )

7.25

Lekėčiai (prie bažnyčios)

7.30

Vincentava ( Zubkų sodyba)

7.40

Lekėčiai

7.50

Pavilkijys

8.00

  Seniūnijos autobuso maršrutas Nr. 2 (IVECO JCD 140)

 Pavilkijys-Lekėčiai-Vincentava-Pavilkijys (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Pavilkijys

12.50

Lekėčiai (prie mokyklos)

13.00

Vincentava (Zubkaus sodyba)

13.05

Vincentava (Martynaičio sodyba)

13.10

Kretkampio kaimas (Bakšių sodyba)

13.20

Tirmėnai (autobusų sustojimas)

13.25

Mikytai (Pavėsinė )

13.55

Kretkampis (prie kapinių)

13.45

Mockynė (prie vartų)

13.50

Pavilkijys

14.00

 

 

Go to top