Šakių r. Lekėčių mokykla

Pušyno g. 8, Lekėčiai

LT-71225, Šakių r. sav.

LEKĖČIŲ MOKYKLA

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 1.

Lekėčiai – Novaraistis – Puskunigiai - Lekėčiai (pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis)

Sustojimas Laikas
Lekėčiai 5.45
Novaraistis 6.05
Puskunigiai 6.20
Lekėčiai 6.35

 

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 2.

Lekėčiai – Jančių k. – Versmiai - Naidynė – Lekėčiai (pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis)

Sustojimas Laikas
Lekėčiai 6.35
Jančių k. I 6.40
Jančių k. II 6.50
Versmiai 7.05
Naidynė 7.15
Jančiai III 7.25
Jančiai IV 7.30
Lekėčių k. I 7.33
Lekėčių k. II 7.35
Lekėčių mokykla 7.40

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 3.

Lekėčiai – Riogliškiai – Kuro sodai – Kelmerių sodai - Lekėčiai (pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis)

Sustojimas Laikas
Lekėčiai 7.40
Riogliškiai 7.50
Kuro sodai 8.00
Kelmerių sodai 8.15
Lekėčiai 8.20

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 4.

Lekėčiai – Riogliškiai – Kuro sodai – Kelmerių sodai - Lekėčiai (pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis)

Sustojimas Laikas
Lekėčiai 13.00
Riogliškiai 13.20
Kuro sodai 13.35
Kelmerių sodai 13.45
Lekėčiai 14.00

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 5.

Lekėčiai – Naidynė – Jančiai - Versmiai – Lekėčiai (pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis)

Sustojimas Laikas
Lekėčiai 14.00
Lekėčių k. I 14.05
Lekėčių k. II 14.10
Jančių k. IV 14.15
Jančių k. III 14.20
Naidynė 14.35
Versmiai 14.40
Jančiai I 14.45
Jančių k. II 14.50
Lekėčiai 15.10

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 6.

Lekėčiai – Novaraistis – Puskunigiai - Lekėčiai (pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis)

Sustojimas Laikas
Lekėčiai 15.15
Novaraistis 15.40
Puskunigiai 15.55
Lekėčiai 16.15

Seniūnijos autobuso maršrutas Nr. 7

Pavilkijys-Lekėčiai-Zizai-Pavilkijys (veža mokinius visomis darbo dienomis):

Sustojimas Laikas
Lekėčiai 6.40
Pavilkijys 6.50
Mockynė 6.55
Pavilkijys 7.00
Mikytai 7.05
Tirmėnai 7.10
Šėtijai 7.15
Kašeliai 7.20
Jagėliškiai 7.25
Sirvydai 7.30
Lekėčiai 7.35
Zizai 7.40
Zubkaus   sankryža 7.45
Lekėčiai 7.55

Seniūnijos autobuso maršrutas Nr. 8.

Lekėčiai-Zizai-Pavilkijys (veža mokinius visomis darbo dienomis):

Sustojimas Laikas
Lekėčiai 13.05
Zubkaus   sankryža 13.15
Zizai 13.20
Lekėčiai 13.25
Sirvydai 13.30
Jagėliškiai 13.30
Kašeliai 13.40
Kretkampis 13.45
Šėtijai 13.55
Tirmėnai 14.00
Mockynė 14.10
Lekėčiai 14.20
Į puslapio viršų