Susitikimas su tėveliais

Spalio 26 dieną pas šeštokus auklėtojos kviesti atskubėjo apie savo profesijas papasakoti Karolinos Milkevičiūtės ir Viktorijos Butanavičiūtės tėveliai. Ugdymas karjerai tikrai įdomesnis, kai susiduri su žmogumi, kuris dirba tave dominantį darbą ir gali papasakoti daug įdomių dalykų.

Karolinos tėvelis – saugos darbuotojas, jau 12 metų darbuojasi „Likurgo“ firmoje ir saugo daug įvairių pramoninių, valstybinių bei individualių objektų, saugo ir mūsų „žvaigždes“ įvairių renginių metu.

Viktorijos tėvelis – autobuso vairuotojas. Jis papasakojo, kaip tenka įvairiais maršrutais vežioti Kauno miesto gyventojus  ir su kokiais  nuotykiais susidurti, kai keleivis nesąžiningas ar nekultūringas.

Susitikimas buvo labai įdomus ir naudingas. Mes dažnai svajojame apie kažkokias išskirtines profesijas  (krepšininkas, dainininkas, aktorius, ...) pamiršdami, kad pirmiausia reikia įvertinti savo gabumus, asmenines savybes ir, žinoma, ar daug tokių profesijų atstovų reikia Lietuvai.

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, kad jie atvyko į mokyklą ir pasidalino savo mintimis.