Ugdymas karjerai.  Aplankėme Kauno taikomosios dailės mokyklą

Kovo 12 dieną Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio centro dešimtokai su pavaduotoja R. Kaukiene vyko  į  Kauno  taikomosios  dailės mokyklą.  Tik atidarę duris sutikom draugiškus ir malonius žmones. Mums papasakojo,  kaip veikia 3D spausdintuvas. Tas spausdintuvas gali iš plastmasės padaryti visokias formas, bet ne per daug sudėtingas, ir tam reikia laiko. Vėliau ėjom pas fotografijos mokytoją. Jis mums aiškino, kaip galima nufotografuoti vaizdą visokiausiais įdomiais būdais (aš bijau net pasakyti kaip, kad nesumeluočiau). Mokytojas rodė savo nuotraukas  - jos tikrai labai gražios. Airidas ir merginos domėjosi juvelyrika – pasigamino žalvarinį žiedelį, susipažino su įvairia juvelyrinių darbų technika.  Visi apžiūrėjome mokyklos muziejų, kuriame eksponuojami buvusių mokinių darbai, t.y. baldžių, keramikų, tekstilės, juvelyrų kūryba. Žinoma, mums buvo papasakota ir apie studijas – specialybes, stipendiją, bendrabutį.

Dešimtokas Edvinas Banaitis