001Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras,

Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių raj.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, Juridinio asmens kodas 190821325

Tel. 866877698, el.p.rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt


fb

Patyčių dėžutė

Informacija dėl “patyčių dėžutės“

„Patyčių dėžutė“ – tai:

  • elektroninė platforma prieš patyčias mokyklose, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams;
  • leidžia greitai ir anonimiškai tekstu arba / ir vaizdu pranešti apie patyčias, greitai į jas reaguoti bei užkirsti kelią naujoms patyčioms.
  • padeda mokytojams skubiai reaguoti į patyčias ir suteikti pagalbą
  • užkerta kelią patyčioms plisti ir saugo mokyklą nuo naujų patyčių.

 

Tokių ir panašių patyčių, deja, kasdien vis dar girdi daugybė Lietuvos mokinių. Pasaulio sveikatos organizacijos tyrimo duomenimis, Lietuvoje patyčias patiria 29 proc. berniukų ir 26 proc. mergaičių. Vis dėlto mokiniai nenoriai praneša apie patyčias, daug atvejų apskritai nėra užregistruojami.

Pastebėjai patyčias?

Tyčiojasi? Netylėk! Tylėjimas – tai problemos didėjimas!

Pildyk anoniminę anketą apačioje, kviečiame kurti geresnę bendravimo kultūrą mokykloje!

Patyčių dėžutė

    Anoniminė anketa

 

 

 

Kaip pranešti apie patyčias?

  • „Patyčių dėžutės“ pagalba gali saugiai, greitai ir visiškai anonimiškai pranešti apie patiriamas ar pastebėtas patyčias. Gali pranešti ne tik apie save, bet ir apie savo klasioką, draugą, pedagogą arba kitą mokyklos bendruomenės narį, kuris kenčia ir patiria patyčias arba pats tyčiojasi.
  • Pranešimą užpildyk išsamiai, nurodydamas(-a) žmogaus, kuris patyrė patyčias ir besityčiojančio žmogaus duomenis, galimus patyčių stebėtojus, įvykio datą, vietą ir laiką. Prie pranešimo taip pat gali pridėti elektroninių patyčių ekrano nuotrauką (angl. screenshot).
  • Pranešimas pasieks už patyčias atsakingus asmenis tavo mokykloje. Visa pranešime esanti informacija yra konfidenciali, todėl gali būti ramus(-i), kad ji nebus viešai platinama ar naudojama kitais tikslais.
  • Gali būti tikras(-a), kad į visus „Patyčių dėžutės” pranešimus, nepriklausomai nuo jų pobūdžio, bus reaguojama atsakingai ir greitai. „Patyčių dėžutė“ nėra skirta žaidimams, o yra rimtas instrumentas, su kuriuo reikia elgtis atsakingai.

205x90

svarbu

KK projekto logo

Reflectus baneris 500

1809l

Go to top