Šakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras, Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių r. sav., el.paštas: rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt,  tel. 8-668-77698

procentai

102425
Šiandien
Vakar
139
285
Jūsų IP: 172.31.28.20
2020-08-05

Patyčių dėžutė

Vienybėje - galybė! 

 Mokytojų sąrašas 2018-2019 m.m.

  

Mokyklos direktorė

  Direktore

Gyvenimo moto. Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti su tavimi elgtųsi.
Pomėgiai - knygos, kelionės, teatras.
Palinkėjimas.  Visada tikėkime savimi ir šypsokimės gyvenimui. 

.


Loreta Martynaitienė, socialinė pedagogė

Nereikia laukti ir tikėtis iš gyvenimo idealių, tobulų situacijų, idealiai gero ir tobulo bendravimo, tokių tikriausiai nebūna. Todėl mano DIDYSIS noras matyti pačias geriausias, gražiausias žmogaus savybes, visada tikėti nuoširdumu, tikėti žodžiu ....

 

 

 

Loretos
 
 

Metodinės grupės

 
1.Humanitarinių mokslų metodinė grupė
 

Dalė Sutkuvienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vos pradėjusi lankyti Lekėčių mokyklą (tada dar vidurinę!), svajojau tapti mokytoja. Tapau (baigiau VVPI - dabar LEU). Grįžau į gimtuosius Lekėčius. Jau daugelį metų mokykloje dėstau lietuvių kalbą ir literatūrą: skaitau, rašau, taisau, aiškinu - mokau ir mokausi...Nusiviliu, kai nepavyksta, džiaugiuosi, kai matau suprantančias mokinių akis. Ir taip kasdien - eidama į darbą tikiuosi, kad šiandien būsiu išgirsta, kad išmokysiu...
  Gyvenimo moto : JEIGU NORI BŪTI LAIMINGAS, DARYK GERA KITIEMS, NETROKŠDAMAS JOKIO ATPILDO.
                                                                                                                         D.Sutkuviene               

Violeta Adomaitienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

  Jau daugybę metų  donkichotiškai kovoju su mokinių ,,vėjo malūnais“. Mano laisvalaikio pomėgiai – teatras ir knygos. Turiu ir kasdieninį hobį - mokinių sąsiuviniai.
  Per šitiek metų mokykloje pradedu suprasti, kad pasaulio pakeisti neįmanoma, tad pakeičiau požiūrį į jį. Gyventi pagal kokius nors credo  nemoku, bet labai žavi  A. Camus posakis:„Katino pasaulis nebus skruzdėlyno pasaulis“  ir A. de Sent Egziuperi: ,, Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, akimis nematoma."
 
                                                                                                             V.Adomaitiene                
 

Rimanta Poderytė , vokiečių ir anglų filologija

  Gyvenimo be užsienio kalbų ir dainavimo neįsivaizduoju ir nenoriu įsivaizduoti, nes tai suteikia gyvenime daug galimybių. Man svarbu jaustis reikalinga tiek darbinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime.
 R.Poderyte

Rasa Kaukienė, anglų kalbos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja

  
Manau, jog gyvenime viena svarbesnių vertybių yra pagarba: pagarba žmogui, darbui, aplinkai.
 

Raselė Dumskienė, tikybos mokytoja

Esu tikybos ir etikos mokytoja.  Baigiau ir specialiosios pedagogikos magistratūros studijas, esu profesionali gidė.

Visą gyvenimą tikėjau ir tikiu, kad tik gerumas ir širdies jautrumas gali išgelbėti žmogų ir pasaulį. Dirbu mokykloje ir manau, kad tikrai esu ten, kur man skirta. Labai mėgstu keliauti, domiuosi istorija, lankausi spektakliuose, kine. Suprantu, kad  gyvenime  dar galybė nepažintų, neatrastų dalykų, ir tas supratimas neleidžia sustoti,  „apsamanoti“.

Mano credo : viską nugali šypsena ir gera nuotaika.

Visuomet žavi Šventojo Augustino mintis : „Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį. „

R.Dumskiene

 Vilija Puodžiukaitienė, rusų kalbos mokytoja.

   Visada norėjau išmokti, ko nemoku, ir sužinoti, ko nežinau. O kalbos mokėjimas ne tik plečia akiratį, bet ir atveria duris į išmoktos kalbos šalies kultūrą.

 

 

 

Puodziukaitiene
  2.Gamtos, tiksliųjų, socialinių mokslų metodinė grupė
 

Laima Petrauskienė, biologijos mokytoja

   Ir dėstomas dalykas , ir pats gyvenimas eina vienoje sferoje - gamtoje. Mėgstu būti gamtoje, ją stebėti, rūpintis, džiaugtis. Mielai sukuosi virtuvėje: išbandau naujus receptus, eksperimentuoju. Neabejinga sportui, judėjimui, šokiui, muzikai.

 

 

 

 

 

 

 L.Petrauskiene

Rūta Krikštopaitienė, matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

 Niekas gerai jos nepažįsta, net ir ji pati. Aš manau, kad ji  dar vis gyvena pagal senų laikų taisyklę: kiekvieną dieną sužinoti, išmokti ar pabandyti ką nors nauja ir nepamesti ryte rastos geros nuotaikos.

 

 

 

 

 

R

Vida Mureikienė, matematikos mokytoja

 Mano gyvenimo credo: ,,Gyvenimas kaip zebras. Po juodos juostos bus ir balta." Vasarą mėgstu uogauti, grybauti, auginti gėles ir daržoves, žiemą mezgu, skaitau knygas ar sprendžiu kryžiažodžius.

 

 

 

Mureikiene

Gintarė Pocevičienė, geografijos mokytoja

  Mėgstu keliauti, pažinti naujus dalykus, kultūriškai tobulėti.
Mano gyvenimo moto : ,,Būk kaip oras, jis reikalingas visiems ir niekam...”
 G.Poceviciene

 

 

Vilma Jonaitienė, istorijos mokytoja

Mėgstu aktyvų gyvenimą, patinka šokiai, kinas, sportas. Na, ir labiau už viską žavi kelionės - nepraleidžiu progos pažinti kitas šalis, jų kultūrą, papročius.
                                                                                                           V.Jonaitiene                                                             

Lina Laurinaitienė, fizikos mokytoja

Mėgstu skaityti knygas,  megzti, domėtis fizikiniais reiškiniais ir jų paaiškinimais taikant  teorijos žinias. Esu žmogus, norintis visiems padėti.
                           L.Laurinaitiene                     

Saulena Valatkaitienė, chemijos ir technologijų mokytoja, tautodailininkė, ,,Dailiaus" bendrijos narė           

Mėgstu naujus iššūkius ir  kūrybą. Laisvalaikį skiriu sportui, liaudiškam šokiui bei tradiciniams  lietuvių liaudies amatams. Likimui dėkinga už  galimybę sukauptą  gyvenimišką patirtį perduoti jaunajai kartai.                
S.Valatkaitiene                    
 3.Estetinio lavinimo  metodinė grupė                                                                
 

Izolina Rudzevičienė, muzikos mokytoja

 Muzika lydi mane nuo pat vaikystės. Laivalaikiu taip pat muzikuoju liaudiškos muzikos kolektyve  ,,Panemunys". Gyvenimo credo: ,,Viskas, kas gyvenime įvyksta, turi savo prasmę, todėl neverta dėl nieko gailėtis... 
                                    I.Rudzeviciene

Ona Šimatonienė, dailės mokytoja

  Dalyvauju Lekėčių keramikos centro veikloje, rengiamuose mokymuose rajono ir Lekėčių mokiniams. Mūsų mokiniai dalyvauja regioninėse parodose ir Lietuvos  mokinių keramikos parodose - konkursuose. Dalyvauju neformaliojo vaikų švietimo programose.
 ONA

Egidijus Šimatonis, technologijų mokytojas

  Vadovauju Lekėčių keramikos centrui. Pasinaudodamas centro technine baze, suteikiu mokiniams išskirtinę galimybę per technologijų pamokas mokytis stiklo ir keramikos technologijų, atsiskleisti kūrybiškai, puošti mokyklos interjerą.  Dirbau Vilniaus dailės akademijoje docento pareigose, Kauno dailės gimnazijoje mokiau piešimo, keramikos, stiklo. Esu Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Dalyvavau parodose Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Pietų Korėjoje, Britanijoje, Čekijoje. Dalyvavau tarptautiniuose simpoziumuose, organizavau temines parodas, simpoziumus, mokymus bei edukacines programas.
 E

Darius Ruzgys, kūno kultūros mokytojas

  Mokykloje dirbu nuo 1988 m. Laisvalaikį dažniausiai leidžiu sportuodamas. Patinka darbuotis sode, skaityti biografines knygas.
                               D.Ruzgys 

Eglė Brazaitytė, pavaduotoja, technologijų ir ekonomikos mokytoja

 

 E.Brazaityte
 4.Pradinių klasių metodinė grupė
 
 Asta Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja
 
 Manau, kad gyvenimas yra pamoka. Ji prasideda pirmuoju oro įkvėpimu. Savo mokinukams padedu pažinti pirmąją raidę, perskaityti pirmąjį žodį. Norintiems pasiekti užsibrėžtų tikslų, patarčiau svajoti, norėti, tikėti ir veikti. Laisvalaikiu mėgstu skaityti knygas, žiūrėti kino filmus, būti gamtoje.
 IMG 1123

 

 

Jūratė Puidienė, pradinių klasių mokytoja

   Gimiau ir augau Lekėčiuose. Mokiausi Lekėčių mokykloje, joje ir dirbu pradinių klasių mokytoja. Viena iš gražiausių švenčių man - Rugsėjo pirmoji. Su džiaugsmu ir jauduliu pasitinku pirmokus, su pavydu palydžiu ketvirtokus. Ir niekas kitas kaip pradinukas nesukuria tiek naujų teorijų, žodžių, paaiškinimų...                              
Kaip ir kiekvieną lekėtiškį, taip ir mane, traukia miškas : vasarą - uogomis, rudenį – grybais (jais apdalinu visus), o žiemą - puiku pasivaikščioti. Patinka keliauti. Už įdomias keliones dėkinga savo sūnums. Laisvalaikiu skaitau, dirbu darže.Mėgstu virtuvėje pasisukioti.
                                J.Puidiene

Genovaitė Bielskuvienė, pradinių klasių mokytoja

Baigusi vidurinę mokyklą, mokiausi Marijampolės pedagoginėje mokykloje, vėliau – Šiaulių pedagoginiame institute. Jaučiu, kad specialybę pasirinkau teisingai, nes myliu vaikus ir visada jaučiuosi jaunatviškai. Visad jaučiu palaimą dirbdama su vaikais.
                 G.Bielskuvienes
Danutė Kasparavičienė, pradinių klasių mokytoja

 

1984 m. baigiau Lekėčių vidurinę mokyklą ir mokslus tęsiau Šiaulių pedagoginiame institute. Baigusi studijas grįžau į gimtuosius Lekėčius ir pradėjau dirbti Lekėčių mokykloje.

 

   Dirbdama su mokiniais dažnai prisimenu pedagogo Š. Amonašvilio žodžius ,,Reikia vaikuose matyti save, jei norime padėti jiems augti, reikia laikyti juos antrąja vaikyste, jei norime patys tobulėti, pagaliau reikia gyventi vaikų gyvenimu, norint būti humanišku pedagogu.“

 

 

 01
 4.Ikimokyklinio ugdymo grupė  

 BERNADETA GARMUTĖ  -GAULIENĖ,

 Ikimokyklinio ugdymo pedagogika(mokosi), bendrosios pr. slaugytoja

Pagal specialybę esu bendrosios praktikos slaugytoja. Apie 10 metų išdirbau Kauno Prano Mažylio gimdymo namuose naujagimių slaugytoja.

Matant, kaip sunkai į pasaulį ateina mūsų mažyliai, kiek jiems reikia meilės, globos, rūpesčio,  kiek nuo pat gimimo kūdikiui reikia suaugusiojo globos - nesvarbu, ar tai mama, ar slaugytoja, svarbu šiltos globojančios rankos. Auginu pati du sūnelius. Supratau, kad noriu padėti mūsų mažyliams augti – sužydėti. Todėl  šiuo metu mokausi Kauno kolegijoje pedagogikos katedroje ikimokyklinį/priešmokyklinį ugdymą.

Laisvalaikiu mėgstu piešti, skaityti įvairias knygas, giedu Sintautų bažnyčios chore, dainuoju Sintautų kultūros centro etnografiniame ansamblyje „Santaka“. 

Didžiausia mano vertybė yra šeima, paremta tvirtais ir šiltais jausmais ir bendravimu.

 

Irena Stanislovaitienė

Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogas

Gimiau Panevėžio rajone, mokiausi Panevėžio  vidurinėje mokykloje, vėliau Panevėžio J. Švedo pedagoginėje muzikos mokykloje. Baigiau ikimokyklinio auklėjimo specialybės kursą. 1977 m. ištekėjau ir persikėliau gyventi į Lekėčius.15 metų dirbau Lekėčių vaikų dienos centre, o nuo 2018 m. gruodžio mėn. dirbu auklėtoja vaikų darželyje. Labai myliu vaikus, patinka daryti įvairius darbelius. 

5. Kultūrinių renginių organizatoriai
 

Vaida Brazaitienė

Teatro kolektyvų vadovė

Kūryba - tikrasis gyvenimo variklis ir visai nesvarbu, ar kuri simfoninę muziką, ar kūrybiškai kepi pyragus. Manau, tik kūrybiškai mąstantis, dirbantis ir gyvenantis žmogus gali pasiekti visos žmonijos taip trokštamą tikslą - būti laimingiems.

 
Milda Ratomskienė,
Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro kultūros renginių organizatorė
 
Lekėčių miestelyje dirbu renginių organizatore. Bėgant laikui ir besimainant renginiams pasitvirtina taisyklė -,,Vien tik norais nieko nepasieksi". Džiugu, kad kartu dirba daug geranoriškų žmonių, su kuriais galima sukurti gražių bei prasmingų dalykų. Kasdieniame ir profesiniame gyvenime vadovaujuosi paprastu,,Geltonų plytų kelio" principu: ,,Reikia tik labai norėti, pasistengti ir tikėti."
Ratomskiene1
Go to top