Kovo 21 d. Šakiuose vyko rajono mokyklų  pradinių klasių  mokinių  raiškiojo skaitymo konkursas, skirtas Bibliotekų metams. Mūsų mokyklos 1 klasės mokinė Urtė Bereckytė  konkursui paruošė  A. Matučio eilėraštį ,,Knygelė neturi širdies". Iš 16  konkurse dalyvavusių  pirmokų Urtė užėmė 2 vietą.  Sveikiname!

Mokyklos inf.

Šakių rajono mokyklų septintokai vasario 25 dieną dalyvavo rusų kalbos meninio skaitymo konkurse "Pavasaris".
 Mūsų mokyklą atstovavo Miglė Endziulytė ir Miglė Kasparavičiūtė.

Sportiniai pasiekimai

Lekėčių mokykla didžiuojasi Mariaus Juočiūno sportiniais  laimėjimais. Aštuntokas M. Juočiūnas treniruojasi Šakių sporto klube ,,Audra“.
Švenčionių rajono atviras moksleivių grappling imtynių čempionatas - I vieta (U-14), 2015-10-25
Lietuvos atviras grappling čempionatas - I vieta, 2015 -11-08.
Lietuvos atviras imtynių čempionatas - I vieta  (U-14),  2015- 11-08.
IV dziudo trenerio Antano Bubnelio atminimo taurė,  2015- 11-08.
Šakių rajono kalėdinis dziudo čempionatas  Marijampolės AVPK Šakių rajono  Policijos komisariato taurei laimėti  -III vieta 73 kg kategorijoje, 2015-12-20.
Zarasų kovos menų turnyras ir Zarasų rajono atviras grappling imtynių čempionatas - I vieta, 2015-12-13.
IV dziudo trenerio Antano Bubnelio atminimo taurė  XVI Kauno rajono dziudo čempionate - III vieta 66 kg kategorijoje, 2016 -01 -09.
2016 sausio 18 išlaikė dziudo egzaminą  ir suteiktas IV KYU oranžinis diržas.
Lietuvos dziudo federacija apdovanoja M. Juočiūną Atvirame Lietuvos   jaunučių  dziudo čempionate užėmus  II  vietą 73kg kategorijoje, 2016- 01-22.
Vilniaus miesto atviras grappling  imtynių  čempionatas -  II vieta (U-15), 2016 -01-23.

2015 -2016  m.m. I pusmečio pirmūnai

1 klasė - Lukrecija  Burdulytė , Kamilė Skrodenytė, Deimantė Rudžionytė, Urtė  Bereckytė;
2 klasė - Matas Teresevičius, Eigirdas Zubka, Ugnė Juočiūnaitė;
4 klasė - Deimantė Balčiūtė, Gvidonas Deveikis, Adomas Skeisgiela, Mantė Sutkutė;
5 klasė - Augustė Orintaitė, Vakarė Pakalkaitė, Ieva Paplauskaitė,Tautvydas Viskontas, Smiltė  Vyšniauskaitė;
6 klasė -Armanda Pečiulytė, Mantas Valiukonis;
7 klasė - Miglė  Kasparavičiūtė;
8 klasė - Eimantas  Kalinauskas;
9 klasė - Diana  Augustaitytė,Kordelija Čepononytė, Povilas Viltrakis, Viktorija Žitinevičiūtė;

Biologijos olimpiada

Įpusėjus mokslo metams rajone organizuojamos įvairių dalykų olimpiados, konkursai. Mūsų mokyklos  9 klasės mokinys  Povilas Viltrakis dalyvavo biologijos  olimpiadoje. Nors užduotys buvo sunkokos, kaip teigė pats dalyvis, tačiau rezultatai nenuliūdino. Pagrindinių mokyklų grupėje  laimėta trečioji vieta - 38 balai (nuo pirmosios vietos skyrė tik 1,5 balo). Mokinį rengė - mokytoja L.Petrauskienė. Sveikiname Povilą!