Savivalda 2021-2022 m.m

Mokinių tarybos nariai:

Tarybos pirmininkas - Dovydas Kučiauskas

5kl.- Kemežaitė Miglė ir Bakšys Džiugas; 6kl. -Paulina Milkevičiūtė ir Austėja Stankevičiūtė; 7kl.- Deimantė Rudžionytė ir Urtė Bereckytė; 8kl. - Dovydas Kučiauskas ir Raimundas Petrauskas; 9kl.-  Vytautė Gustaitė ir Martynas Dailidė; 10kl.- Karolina Milkevičiūtė ir Viktorija Adomaitytė.

Metodinė Taryba :

Tarybos pirmininkė - Eglė Brazaitytė technologijų vyr.mokytoja

Gintarė Pocevičienė geografijos vyr.mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;  Onutė Šimatonienė dailės vyr.mokytoja ;  Saulena Valatkaitienė chemijos vyr.mokytoja; Violeta Adomaitienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;  Danutė Kasparevičienė pradinių klasių vyr.mokytoja.

Mokyklos Tarybos nariai:

Tarybos pirmininkas – Darius Ruzgys, fizinio ugdymo mokytojas.
Tarybos sekretorė – Vilma Jonaitienė, istorijos mokytoja.

Nariai:

Rasa Kaukienė, pradinio ugdymo, etikos mokytoja; Rūta Krikštopaitienė, matematikos, informacinių technologijų mokytoja ; Vaida Brazaitienė, teatro mokytoja, kolektyvų vadovė; Jolanta Bybartienė, tėvų atstovė; Rasa Milkevičienė, tėvų atstovė; Ieva Bastienė, tėvų atstovė; Airidas Orintas, mokinių atstovas; Austėja Stankevičiūtė, mokinių atstovė; Gabrielė Goštautaitė, mokinių atstovė; Dovydas Kučiauskas, mokinių atstovas