Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras,
Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių raj.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, Juridinio asmens kodas 190821325
Tel. 866877698, el.p.rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt
Mokyklinių autobusų grafikas 2021/2022 m.m
Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 1. (Wolksvagen crafter JHU 340) Lekėčiai – Jančiai – Novaraistis - Kurynė – Lekėčiai (pirmadienis-penktadienis)
Sustojimas |
Laikas |
Lekėčiai Draugystės g. 36 |
6.20 |
Kurynės k. 1 A Jankų sen. Kazlų Rūdos sav. |
6.45 |
Kurynės k. 10 Jankų sen. Kazlų Rūdos sav. |
7.00 |
Gervių g. 12 Kuro k. Kauno r. sav. |
7.15 |
Jančių k. Pamiškio g. 11 |
7.20 |
Jančių k. Šakių g. 58 |
7.25 |
Jančių k. Šakių g. 63 |
7.30 |
Jančių k. Smėlio g. 3 |
7.35 |
Lekėčių Šakių g. 17 |
7.40 |
Vincentupio g. 3, Vincentavo k. Zapyškio sen, |
7.45 |
Srovės g. 18 Vincentavo k. Zapyškio sen. |
7.50 |
Lekėčiai Pušyno g. 8 |
7.55 |
Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 2 (Wolksvagen crafter JHU 340) Lekėčiai – Jančiai – Lekėčiai (pirmadienis-penktadienis)
Sustojimas |
Laikas |
Lekėčiai Pušyno g. 8 |
13.00 |
Srovės g. 18 Vincentavo k. Zapyškio sen. |
13.10 |
Šakių g. 17 Lekėčių k. |
13.15 |
Lekėčių k. sankryža į Šilagirio girininkiją |
13.20 |
Pamiškio g. 11 Jančių k. |
13.30 |
Smėlio g. 3 Jančių k. |
13.35 |
Lekėčiai Pušyno g. 8 |
13.45 |
Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 3. (Wolksvagen crafter JHU 340) Lekėčiai – Šiuoriškiai – Kretkampis - Jančiai - Lekėčiai (pirmadienis-penktadienis)
Sustojimas |
Laikas |
Lekėčiai Pušyno g. 8 |
14.00 |
Draugystės g. 71 Kretkampio k. |
14.10 |
Šiuoriškių k. 1 |
14.15 |
Kretkampio k. prie kapinių |
14.20 |
M. Pečiulionio K. Puidos sankryžs |
14.30 |
Jančių k Smėlio g. 3 |
14.40 |
Jančių k. Šakių g. 58 |
14.45 |
Jančių k. Pamiškio g. 11 |
14.50 |
Lekėčiai Pušyno g. 8 |
15.00 |
Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 4 (Wolksvagen crafter JHU 340) Lekėčiai – Novaraistis – Kurynė – Šukėtėliai - Lekėčiai (pirmadienis-penktadienis)
Sustojimas |
Laikas |
Lekėčiai Pušyno g. 8 |
15.00 |
Draugystės g. 71 Kretkampio k. |
15.10 |
Šukėtėlių k. Kriūkų sen. |
15.15 |
Srovės g. 18 Vincentavo k. Zapyškio sen. |
15.20 |
Pamiškio g. 11Jančių k. |
15.25 |
Šakių g. 63 Jančių k. |
15.30 |
Kurynės k. 10 Jankų sen. Kazlų Rūdos sav. |
15.20 |
Kurynės k. 1 A Jankų sen. Kazlų Rūdos sav. |
15.35 |
Gervių g. 12 Kuro k. Kauno r. sav. |
15.40 |
Lekėčiai Pušyno g. 8 (Draugystės g. 36) |
15.55 |
Seniūnijos autobuso maršrutas Nr. 1 (IVECO JCD 140) Pavilkijys-Lekėčiai-Vincentava-Pavilkijys (pirmadienis-penktadienis)
Sustojimas |
Laikas |
Pavilkijys Nemuno g. 17 |
6.55 |
Kretkampis (prie kapinių) |
7.10 |
M. Pečiulionio K. Puidos sankryža |
7.15 |
Šėtijų k. Piliakalnio g. 33 |
7.20 |
Tirmėnų k. 4 |
7.25 |
Draugystės g. 71 Kretkampio k. |
7.30 |
Šiuoriškių k. 1 |
7.40 |
Šukėtėlių k. Kriūkų sen. |
7.45 |
Lekėčiai Pušyno g. 8 |
7.55 |
Pavilkijys Nemuno g. 17 |
8.00 |
Seniūnijos autobuso maršrutas Nr. 2 (IVECO JCD 140) Pavilkijys-Lekėčiai-Vincentava-Pavilkijys (pirmadienis-penktadienis)
Sustojimas |
Laikas |
Pavilkijys , Nemuno g. 17 |
12.50 |
Lekėčiai Pušyno g. 8, |
13.00 |
Šiuoriškių k. 1 |
13.15 |
Draugystės g. 71 Kretkampio k. |
13.20 |
Tirmėnų k. 4 |
13.25 |
Šėtijų k. Piliakalnio g. 33 |
13,40 |
M. Pečiulionio K. Puidos sankryža |
13.55 |
Kretkampis (prie kapinių) |
13.45 |
S. Sutkaus g. 24A, Mikytų k. |
13.50 |
Pavilkijys , Nemuno g. 17 |
14.00 |