Gelsta medžiai, vysta gėlės,

Paukščiai skristi ruošiasi,

O senelis Rudenėlis

Derliaus šventei ruošiasi.

Kol Rudenėlis dar tik ruošiasi šventei, Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro  pradinių klasių mokiniai ir mišrios grupės ugdytiniai jau surengė puikią rudens gėrybių parodą.  Ko tik  čia nebuvo!

Atriedėjo iš moliūgo išskobta Pelenės karieta, plaukia cukinijų laiveliai, agurkai tapo puošniais kaktusais, samanose ilsisi riebios kirmėlytės, suvertos iš geltonų lapų. O riebus kiškis, pagamintas iš kopūstėlių galvų, pranašauja šaltą žiemą. Visko nė nepapasakosi, todėl  prašome pasigėrėti nuotraukomis.

Nuoširdžiai dėkoja vaikai  tėveliams, kurie  ,,parėmė" daržovėmis ir, aišku, savo patarimais ir pagalba.