Susitikimas su poete A. Mankute – Kursevičiene

01Gruodžio 13 d. Lekėčių mokyklos- daugiafunkcio centro trečios ir ketvirtos klasės mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo susitikime su poete, kilusia iš mūsų krašto, A.Mankute- Kursevičiene.

Į šį renginį mus pakvietė Lekėčių miestelio bibliotekos vedėja A. Kriauzienė.

Susitikimą poetė pradėjo pasakojimu apie savo vaikystę, apie mokslo metus kaimo mokykloje. Rašyti poetė pradėjo jau būdama brandaus amžiaus, bet  spėjo parašyti ir išleisti net 20  knygelių. Iš jų- 4 knygelės vaikams. Iš paskutinės poetės knygos ,,Sniegenos radinys" vaikai išmoko keletą eilėraščių ir juos raiškiai padeklamavo. Už tai poetė juos apdovanojo savo eilėraščių knygomis. Paskui poetė mielai atsakinėjo į vaikų klausimus. Vaikai turėjo galimybę nusipirkti autorės knygų sau arba  parnešti dovaną savo tėveliams.

Susitikimas paliko gerą įspūdį ir poetei, ir vaikams.  Sutarėme su poete pasimatyti dar ne kartą.