Laiko kapsulė Šakių rajono ,,Žiburio'' gimnazijoje!

01 Šių metų sausio 30 dieną Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro mokinių taryba ir 10 klasės mokiniai vyko į protmūšį Šakiuose. Mokinius lydėjo mokytojos R. Kaukienė, V. Jonaitienė ir G. Pocevičienė. Protmūšio tema buvo susieta su Šakių rajonu, bet skirta ir Lietuvos 100 - mečiui paminėti. Lekėčių mokiniai turėjo puikią galimybę sužinoti daugiau apie mūsų kraštą, įžymius šio krašto žmones, architektūrą bei paminklus.

Šis protmūšis buvo naudingas ir mokytojams, ir mokiniams. Visi likome patenkinti, pilni įspūdžių ir tikimės kuo daugiau tokių veiklų.

Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro prezidentė Aistė Bitinaitytė