Mokykloje - smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma

Kovo 8 -ąją  visi Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai turėjo puikią progą paklausyti unikalios Nikolo Paganini muzikos, ispanų romansų, valsų, kuriuos atliko smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma. Smuikininkas G. Dalinkevičius jau koncerto pradžioje mokiniams paaiškino, kaip reikia sėdėti koncerte, kaip jam nusiteikti, kokią informaciją apie save atskleidžia klausytojas atlikėjui ir kitiems žiūrovams.
  Suskambus pirmiesiems gitaros garsams, salė surimtėjo, nusiteikė, pasak G.Dalinkevičiaus, protingai muzikai. Vėliau žinomas smuikininkas pakvietė pasiklausyti variacijų gitara, prisiminti žydų tautos istoriją, nustebino mokinius įrodydamas, kad galima kalbėti instrumentu.  Koncerto pabaigoje  paskutinį kūrinį paskyrė salėje sėdintiems mokytojams. Maestro mokiniams akcentavo, jog jie gyvenime turi mokėti rinktis, klausyti klasikinės muzikos, skatinančios protą dirbti, ir nepamiršti svarbiausio dalyko – pareigų.