Šakių PPT psichologė Gintarė Jaranauskaitė  mokiniams apie konfliktus

Mokykloje vykdoma smurto ir patyčių prevencijos programa ,,Olweus" veikia gerai, tačiau mokiniai kartais  susiduria su konfliktinėmis situacijomis, kurios jiems trukdo konstruktyviai bendrauti tarpusavyje. Mokyklos mokinių tarybos rudens posėdyje buvo svarstyta, kaip būtų galima keisti šią situaciją. Tad buvo nutarta pakviesti psichologę iš Šakių PPT.

Psichologe2018

Kovo 23 dieną Šakių Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Gintarė Jaranauskaitė susitiko su mūsų mokyklos mokiniais. Mokiniai susipažino su būdingais konfliktų sprendimo stiliais ir galėjo patys nusistatyti sau būdingą reagavimo būdą.  Klasių auklėtojai gavo metodinės medžiagos, padėsiančios suprasti kiekvieno konfliktų sprendimo stiliaus stipriąsias  ir silpnąsias vietas,  tad prireikus galės  padėti mokiniams.