Gintarinis margutis

Mišrios ugdymo grupės mokinukai ir penktokai kovo 30d. važiavo į Raudondvario pilį, kurioje vyko edukacinis užsiėmimas,,Gintarinis margutis''. Užsiėmimo metu vaikai išgirdo daug įdomių dalykų apie gintarą, jo susidarymą, fosilijas, žiūrėjo mokomąjį filmą. Atliko keletą nesudėtingų bandymų, kurių metu sužinojo, kaip atskirti tikrąjį gintarą, kaip deginant jį atbaidyti piktąsias dvasias.

Vaikai susipažino ir  su šv. Velykų papročiais ir tradicijomis.  Daugiausia laiko praėjo puošiant, dekoruojant medinį margutį smulkiais gintaro gabalėliais. Tai darbas, reikalaujantis daug kruopštumo ir kantrybės. Geriausiai pavyko Vytautei ir Emai.

Kol gintaro gabalėliai tvirtai prilipo prie kiaušinio, pasivaikščiojome po pilį, lipome į pilies bokštą, apžiūrėjome stiklo kambarį, senų lagaminų kolekciją.

Visiems patiko šis užsiėmimas. Gintarinis margutis - tai puiki dovana ir namiškiams, ir  draugams arba tiesiog  puikiVelykinio stalo dekoracija.

Mokytoja J. Puidienė