Pavasario šventė

Mūsų mokykla turi labai gražią tradiciją: kiekvieną pavasarį  vyresniųjų  klasių mokiniai   surengia pavasario šventę pradinukams.

Balandžio 26 d. pas pradinukus lankėsi septintokai. Mažiukai jų labai laukė, nes iš praėjusių metų prisiminė, kiek daug naujo sužinojo ir išmoko iš vyresnių draugų. Šiais metais septintokai buvo paruošę daugybę įdomių užduočių. Vaikai piešė piešinius pavasario tema, spalvino mandalas. Visiems labai patiko dėlionės. Savo sumanumą, žinias galima buvo pademonstruoti menant mįsles, žaidžiant  įvairius žaidimus.

Pradinukai nuoširdžiai padėkojo  septintokams ir  prašė tokių švenčių  surengti dažniau. Pradinių klasių mokytojos taip pat dėkingos septintokams  už suteiktą atokvėpio valandėlę. Ačiū.