Šiandien
Jūsų IP: 172.31.28.20
2018-10-15 10:45

Orientacinės varžybos Griškabūdyje

Birželio 6 dieną vyko orientacinės varžybos. Šias varžybas rengė Šakių rajono moksleivių taryba. Varžybose dalyvavo šešios komandos. Lekėčių komandą sudarė 9 klasės mokiniai  Ernesta Radvilavičiūtė ir Tautvydas Švickus ir 10 klasės mokiniai  Airidas Suchoručenko, Lukas Adomaitis, Edvinas Banaitis ir Žilvinas Rimkus. Šiuos moksleivius į varžybas lydėjo lydėjo mokytoja G. Pocevičienė. Mokiniai turėjo atlikti įvairiausias užduotis. Iš žmonių padaryti piramidę, perduoti kamuoliuką neliesdami nei kojomis, nei rankomis, daryti 60 pritūpimų, šokinėti su maišais, sugalvoti komandos šūkį. Svarbiausia buvo orientuotis žemėlapyje ir kuo greičiau atlikti užduotis. ,,Lekėtukams‘‘ puikiai sekėsi.

Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio centro komanda ,,Lekėtukai‘‘ užėmė garbingą III vietą. Na, o savo pergalę labai smagiai ,,aplaistė‘‘ vandeniu.

Didžiuojamės mokiniais ir laukiame daugiau tokių orientacinių varžybų.

9 klasės mokinė Aistė Bitinaitytė