006450
Šiandien
Vakar
Lankytojai
22
119
6450
Jūsų IP: 172.31.28.20
2018-11-16 01:11

Šakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras

Pušyno g. 8, Lekėčiai

LT-71225, Šakių r. sav.

JAUČIUOSI SAUGUS ir REIKALINGAS!!!

 Aštuntokų išvyka

 Birželio 7 dieną mes, aštuntokai, su auklėtoja D.Sutkuviene susiruošėme į kelionę: Kaune mūsų laukė dažasvydis, o Raudondvaryje - edukacija „Žemės atmintis“.

 Susiruošę ankstų rytą nuvykome į Kauną, Aleksotą. Oras labai tiko mūsų veiklai - buvo vėsu. Atvykusius mus pasitiko instruktorius, kuris nieko nelaukęs liepė mums apsirengti specialius rūbus.Vėliau sustatyti puslankiu išklausėme griežtų instruktoriaus nurodymų, kaip naudotis šautuvais, ir žaidimo taisykles. Pasiskirsčius komandomis, mus išleido į „mūšio lauką“. Pradėjus šaudyti dažų kulkomis, vienas po kito iš aikštelės traukėsi „pašautieji“. Visiems buvo linksma ir smagu! Ši veikla puikiai tinka veikliai ir energingai klasei, kai norisi išlieti energijos perteklių.

 Pasidalinę įspūdžiais, papusryčiavę ir truputį pailsėję vykome į Raudondvarį, kur dvare mūsų laukė edukacija „Žemės atmintis“. Ten daug sužinojome apie gintaro atsiradimą, jo rūšis, radimvietes. Galėjome apžiūrėti ir paliesti įvairių rūšių gintaro, pamatyti, kaip dega jo dulkės. Pabaigoje iš mažų gintaro gabalėlių visi pasigaminome apyrankes.

 Važiuodami namo dar užsukome į MEGĄ. Čia pasigėrėjome didžiulio akvariumo gyentojais, apsilankėme parduotuvėse ir nusipirkę ledų ir atsigaivinę nuo jau įšilusio oro linksmi išvažiavome namo. 

8 klasės mokinė Armanda Pečiulytė

Į puslapio viršų