VYRIŠKA IŠVYKA

Gražų spalio 12- osios rytą  9 klasės vaikinai, draugėn pasivadinę šeštokus (tarp jų tik dvi mergaitės!), lydimi  auklėtojų D.Sutkuvienės ir L.Petrauskienės, išvyko į Kauną. Tikslas buvo gana vyriškas - aplankyti ISTORINĖS TECHNIKOS MUZIEJŲ. Atvykę tikrai nenusivylėme. Maloniai mus pasitikęs muziejaus vadovas Ramūnas Kardelis labai įdomiai papasakojo apie kiekvieną eksponatą. O jų čia gausybė! Tikrai nustebino, kad visos šios senoviškos mašinos yra važiuojančios ir ne viena buvo įamžinta dabar kuriamuose kino filmuose. Pamatėme ne tik kariškus, bet ir buvusios milicijos, greitosios medicinos pagalbos automobilius, senovišką pašto karietą, garsaus lenktynininko Stasio Brundzos automobilį... Gavome išbandyti, kaip seniau rankiniu būdu buvo „įjungiamos“ sirenos ir paklausyti jų „kaukimo“. O į lauke stovinčius autobusus, troleibusus, sunkvežimius, priešgaisrinį automobilį buvo galima įlipti, pasėdėti keleivio ar vairuotojo vietoje. Visko ir neišpasakosi. Kaip sakoma, GERIAU VIENĄ KARTĄ PAMATYTI...

Dalindamiesi įspūdžiais, toliau keliavome į BATUTŲ PARKĄ. Čia aktyviai pasportavę ir užmezgę draugystę su Varėnos mergaitėmis (iniciatyvą parodė šeštokai!), nutarėme pamaloninti ir dvi mūsiškes - gerą pusvalandį praleidome MAXIMOJE.

Pusdienis prabėgo turiningai ir labai greitai. Auklėtiniai buvo patenkinti išvyka, o kadangi visi draugiškai bendravo, tai nusprendėme, kad tai ne vienintelė kelionė drauge.

9 klasės auklėtoja D.Sutkuvienė