Senų leidinių parodėlė bibliotekoje

Kiekviena knyga savyje slepia kažkokią istoriją, dažnai net ne vieną. Žmogaus gyvenimo istoriją, miesto ar kaimo, o gal net visos valstybės istoriją ... Bet ir pati knyga gan greitai tampa istorija. Laikui bėgant gyvenimas kinta, o knygoje jis - lyg iškaltas akmenyje pasakojimas apie tai, kas jau buvo, kas tapo istorija.

Gera paimti į rankas seno leidimo knygą! Ji nelabai išvaizdi, pageltusiais lapais, gerokai apsilamdžiusi ir net apiplyšusi, bet ji pilna ne tik autoriaus į ją sudėtų istorijų, bet ir pati yra istorija tų žmonių, kurie ją įsigijo ir tiek metų saugojo, kuriems ji ir dabar dar didelė ( gal net didesnė nei buvo knygą išleidus) vertybė.
Mūsų mokyklos bibliotekoje vyksta senų knygų parodėlė. Kviečiame apsilankyti ir susipažinti: gal parodėlė paskatins skaityti knygą - seną ar naują, bet labai įdomią knygą.

Mokytoja Vilija Puodžiukaitienė