Pirmokai ir antrokai Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje

1-2 klasės mokiniai atostogų metu viešėjo  Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Kūrybiškumą skatinantis edukacinis užsiėmimas nukėlė į viduramžius, kai valstybę nuo priešų saugojo galingose pilyse įsitvirtinę karžygiai.

Specialiai parengtame makete vaikai bandė pastatyti stiprią pilį, parengti ją gynybai. Susipažinę su pilies gyvenimo įdomybėmis, statė pilį, apgyvendino valdovą, karius ir amatininkus. Vaikai statė, tarėsi, klydo, vėl perstatė, dirbo tol, kol viskas pavyko. Tada ėmė į rankas kalaviją, dėjosi šalmą ir tapo tikrais viduramžių kariais.

Muziejaus salėse susipažino su skirtingų laikmečių kovos įrankiais,  dėmesį labiausiai patraukė  pasakojimas apie didvyrišką ,,Lituanikos'' skrydį.

Mokytoja Jūratė Puidienė