Kovo 3-4 d. geografijos olimpiadoje ,,Gaublys" dalyvavo šie 6-10 kl. mokiniai: Deimantė Rudžionytė, Lukrecija Burdulytė, Nojus Plaušinaitis, Dovydas Kučiauskas, Matas Teresevičius ,Vakarė Pakalkaitė ir Ieva-Evelina Paplauskaitė.

Balandžio 2 d. šeštos klasės mokiniai Urtė Bereckytė, Lukrecija Burdulytė, Karolis Sadauskas ir Vaidas Bitinaitis dalyvavo matematikos ir IT renginyje, kurį organizavo Gelgaudiškio pagrindinė mokykla, šįkart nuotoliniu būdu. Varžytuvės „Kieti riešutėliai gudrioms galvelėms“ vyko 5-8 klasių mokiniams, nuotolinio mokymosi ir testavimo aplinkose. Mokiniai galėjo sekti savo rezultatą po kiekvienos užduoties ir stebėti taškų augimą ir pirmaujančius. Šeštokai džiaugėsi aktyviai praleistu laiku, galimybe plėsti ir gilinti žinias.

3 kl. mokinys Adomas Raižys dalyvavo respublikiniame viešojo skaitymo konkurse "Jie nešė šviesą ant pečių", skirtame Kovo 19 - ajai - Knygnešio dienai paminėti. Mokinį konkursui rengė specialioji pedagogė Raselė Dumskienė ir 3 kl. mokytoja Jūratė Puidienė. 9 kl. mokinė Rugilė Adomaitytė kovo - balandžio mėn. dalyvauja Tarptautinio meninio kūrybinio projekto - parodos veikloje „SPALVOTI ŽODŽIAI MAMAI“.  Mokinę paruošė specialioji pedagogė Raselė Dumskienė.

Dėkojame visiems moksleiviams!!!