Erasmus+ programos projekto"Life is math around us" pirmasis susitikimas

Spalio 11-15 dienomis mokykloje vyko Erasmus+ programos projekto "Life is math around us" pirmasis susitikimas. Sulaukėme didelio būrio svečių. Net 17 mokinių ir 8 mokytojai atvyko iš Turkijos, Portugalijos ir Slovakijos.

Buvo įvykdytos visos numatytos veiklos, išbandyti 3D pieštukai, atlikta tyrinėjimo užduotis gamtoje, net ant molio plokštelių atspausti fraktalų fragmentai. Sudominti matematika tikrai pasisekė ir kas yra fraktalas dabar jau gali papasakoti kiekvienas, dalyvavęs projekto veikloje. Ir tai ne viskas. Išklausyta profesoriaus M. Rimašausko paskaita KTU, aplankyta 3D prototipavimo ir matavimų  laboratorijos paliko didelį įspūdį, o  kai kas iš moksleivių  nusprendė tęsti mokslus šiame universitete. Aplankyta senoji Lietuvos sostinė - Trakų pilis,  Kauno senamiestis priartino prie mūsų ištakų ir istorijos, dar kartą parodė kokie mes panašūs ir skirtingi esame. Nors kalbame skirtingomis kalbomis, gyvename skirtingose šalyse, visus mus sieja bendros idėjos ir vertybės.

R.Krikštopaitienė